Norgesmestere

HS1x
Fredrik Bekken (1995 Kongepokal,1996,1998,1999,2000 Kongepokal)

DS1x
Kristine Bjerknes (1997 Kongepokal, 1998 Kongepokal, 1999 Kongepokal, 2001, 2003)

HS2x
Fredrik Bekken, Per Einar Johannessen (1993)

DS2x
Kristine Bjerknes, Anne Kristine Rasmussen (1997, 1998)

Hanne Cecilie Rasmussen, Kristine Bjerknes (1999)

HS2-
Reidar Evje, Erling Andersen (1951)

Arne Bergodd, Rolf Andreassen (1972, 1973, 1976)

HS2+
Bjørn Johannessen, Per Skaug
Cox: Tore Torkildsen (1967)

Arne Bergodd, Rolf Andreassen
Cox: Finn Hoff Aronsen (1970)

Arne Bergodd, Rolf Andreassen
Cox: Thor Egil Olsen (1971, 1972)

Arne Bergodd, Rolf Andreassen
Cox: H. M. Olsen (1973)

Arne Bergodd, Rolf Andreassen
Cox: Ulf Støa (1976)

HS4+
Tor Ole Brekke, Ragnar Løken, Arne Bergodd, Rolf Andreassen
Cox: Thor Egil Olsen (1971)

DS4+
Lillian Haugen, Rigmor Hall Lillebøe, Sissel Lindquist, Gerd Tove Gussgård
Cox: Edith Svendsen (1956, 1957, 1958)

Ukjent mannskap (1959, 1960)

HS8+
Roar Torgersen, Åge Ackenhaus, Oscar Helgerud, Richard Jonsson, Reidar Evje, Nils Wiig, Trygve Eiker, Alf Bottegård
Cox: Tarald Grimlid (1939)

Kristian Walentin, Håkon Refsum, Peter Wessel, Reidar Evje, Henning Askheim, Oddmund Dahl, Erling Andersen, Knut Opsahl
Cox: Gøsta Mürer Jacobsson (1949)

Firer innrigger, herrer
Alf Bottegård, Kåre Kleven, Thorleif Røine, Roar Aschim
Cox: Tarald Grimlid (1934)

Håkon Dillerud, Haakon Fossen, John Andersen (Hoan), Nils Nilsen
Cox: Tarald Grimlid (1937)

Håkon Dillerud, Thorleif W. Røine, John Hoan, Nils Nilsen
Cox: Tarald Grimlid (1938)

Håkon Dillerud, Thorleif W. Røine, John Hoan, Nils Nilsen
Cox: Tarald Grimlid (1939) Kongepokal

Gunnar Magnussen, Inge Andreassen, Knut Amundsen, Johnny Martinsen
Cox: Knut Arthur Nordstad (1959)

Gunnar Magnussen, Inge Andreassen, Knut Amundsen, Johnny Martinsen
Cox: Jan Andersen (1961) Kongepokal

Firer innrigger, damer
Bjørg Bough, Lillemor Petersen, Astrid Nilsen, Eva Myklegaard
Cox: Gerd Ravnaas (1948)

Cecilie Resch, Ellen Jensen, Gerd Inger Nilsen, Eva Myklegaard
Cox: Edith Svendsen (1950)

Lillian Haugen, Rigmor Hall Lillebøe, Sissel Lindquist, Gerd Tove Gussgård
Cox: Edith Svendsen (1958)


HJ1x
Fredrik Bekken (1991, 1992, 1993)

Morten Adamsen (1999)

Håkon Langberg (2004)

DJ2x
Trine Lise Kaalstad, Gro Helen Eriksen (1970)

Anne-Grete Carlson, Kari Sørensen (1971, 1972)

Audhild Tørstad, Kjellaug Tørstad (1975)

HJ2-
Børre Kittelsen, Ole Uglum (1970)

Thorbjørn Stryken, Jostein Jacobsen (1979)

Jostein Jacobsen, Tom Torgersen (1980)

Tor Edvardsen, Bjørn Edvardsen (1982)

HJ2+
Pål Sandli, Tor Egil Olsen
Cox: Espen Skaar (1974)

Pål Sandli, Tor Egil Olsen
Cox Olav Tveiten (1975)

HJ4x
Trond Bergeli, Johannes Christensen, Jørn Inge Throndsen, Espen Bergeli (1988)

HJ4-
Tor Edvardsen, Bjørn Edvardsen, Dag Meyer, Werner Johansen (1982)

DJ4+
Anne Grete Carlson, Norun Ringstad, Anne-May L. Olsen, Kari Sørensen
Cox: Wenche Knutsen (1970)

HJ8+
Einar Nilsen, Tom Sørlie, Dag Bolstad, Finn H. Olsen, Øivind Johannesen, Per Skjørvig, Ole B. Jacobsen, Tore Andreassen
Cox: J. H. Askheim (1973)

Firer innrigger, herrer
Børre Kittelsen, Henrich Bille, Terje Pedersen, Øistein B. Olsen
Cox: Dag E. Torgersen (1969)

Frem til og med NM 1967 var betegnelsen junior brukt om nye roere uansett alder, roklubbens juniornorgesmestre fra før 1968 er derfor ikke inkludert i denne listen.